KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277363
nr 1727 7363
Beppe Wolgers
(1928-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Landskap med figurer. Olja på duk, 19x21 cm, yttermått inklusive ram: 27x30
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:48:31
1.900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Beppe Wolgers
Läs mer om Beppe Wolgers